konečné výsledky sezóny 2003/2004

aktualizovaná tabulka       kanadské bodování       výsledky dosud odehraných zápasů všech týmů       program ligy

dohrávka 9. kola
26. 2. 2004 15:45
hc bílý újezd - hc gladiators 2:4 (0:2,1:2,1:0)
zápas pro nás začal nešťastně, když se hned v 1. minutě gladiátoři ujali vedení janem sršněm, kterému přihrával bratr jiří, podobný scénář měla i celá první polovina utkání, v 27. minutě vedl soupeř už 0:4 brankami bursy (2x) a opět jana sršně, čímž bylo v podstatě o výsledku utkání rozhodnuto, ve druhé polovině jsme zlepšili bruslení, napadaní a zpřesnili přihrávky a to dělalo soupeři viditelné problémy, v závěru 2. třetiny snížil švorc z přihrávky jana city a v poslední části ještě jiroud dotlačil puk za gólmana gladiátorů po přihrávce václava city.
branky a nahrávky: 40" švorc (cita j.), 60" jiroud (cita v.)

14. kolo
19. 2. 2004 18:45
hc rychnov - hc bílý újezd 5:3 (0:0,2:1,3:2)
v zápase s rychnovem jsme se ujali ve 22. minutě vedení 0:1 "nechytatelnou" střelou pavla arnošta, asi po třech minutách bylo vyrovnáno 1:1, když se nešťastná střela letící nad naší brankou odráží od sítě před vošlajera, kde doráží dojíždějící hráč soupeře, ještě v téže třetině se soupeř ujímá vedení na 2:1, běží 43. minuta zápasu a v. cita srovnává na 2:2, ve 46. minutě je vyloučen j. mervart za naražení loktem a hc rychnov jde opět do vedení 3:2, po kolmém pasu soupeře až na naši modrou ujíždí frelich a dává na 4:2, ještě ve 49. minutě koriguje stav po samostatné akci petera na 3:4, v této části zápasu se útoky střídaly na každé straně a tím i gólové šance, patrně jednu z největších neproměnil švorc, který se objevil sám před brankářem soupeře brandejsem, který jeho úmysl vystihl a střelu vyrazil, definitivní rozhodnutí zápasu a tím i uklidnění soupeře zajistil střelec zápasu j. frelich, ke kterému se dostal odražený puk - 3:5, tím dal svůj třetí gól v zápase
nutno pochválit celý tým za předvedený výkon, opět vynikl 100 % výkon l. vošlajera, který přes obdržené branky mužstvo podržel, soupeř se přesvědčil o síle a stoupající výkonosti našeho mužstva a i o tom, že výsledky druhé poloviny soutěže nejsou náhodné, ukázali jsme, že i za neúčasti opor týmu z. arnošta ml., j. city, j.jirouda a p. jelínka, s námi soupeři RHL musí vážně počítat!!!
branky a nahrávky: 22" arnošt p. (), 43" cita v. (mervart j.), 49" petera ()

13. kolo
12. 2. 2004 18:45
hc sibiř - hc bílý újezd 1:9 (0:2,0:4,1:3)
první polovina zápasu s posledním celkem tabulky byla ještě vyrovnaná, soupeř aktivně napadal a bojoval, ale druhou polovinu jsme už měli pevně v rukou, soupeři jsme nastříleli celkem 9 branek, a nebýt jejich výborného brankáře, byl by příděl ještě větší, je jen škoda, že jsme skóre nezarovnali na rovnou "desítku", za zmínku také stojí devatý gól, který dal pavel arnošt ve vlastním oslabení.
branky a nahrávky: 19" cita v. (pilc t.), 20" petera (), 32" petera (arnošt z. ml.), 36" pilc a. (dohnal), 38" arnošt z. ml. (petera), 39" pilc t. (rygr), 50" arnošt z. st. (), 58" cita v. (), 58" arnošt p. (mervart)

12. kolo
5. 2. 2004 16:00
hc solnice - hc bílý újezd 1:3 (1:0,0:0,0:3)
neuvěřitelná senzace se zrodila ve dvanáctém kole, zápas s prvním mužstvem tabulky, které jestě nepoznalo hořkost porážky, měl být jednoznačnou záležitostí, ale bohužel pro solnici nebyl, ta sice vedla hned na záčátku utkání po veliké chybě našeho gólmana 1:0, brankář vošlajer se snažil vyhodit puk, ale netrefil ho a ten doklouzal za jeho záda, hra byla v první třetině velmi vyrovnaná a solnici jsme nepoštěli do větších šancí, po druhé třetině byl stav stále 1:0 pro solnici a nám bylo jasné, že solnice je porazitelný tým, zlom v zápase přišel ve 44. minutě, kdy projel celým hřištěm petera a překonal brankáře soupeře, poté měl soupeř snahu otočit výsledek na svoji stranu, ale vynikající brankář vošlajer byl proti, hrála se 56. minuta, kdy se po zmatku na soupeřově modré zmocnil puku smutný a skvěle provedenou kličkou do bekhendu zavěsil, v té chvíli jsme cítili, že plný bodový zisk není daleko a začali jsme bránit, na soupeři bylo vidět, že není zvyklí prohrávat a jeho hráči byli proti sobě trochu podráždění, zápas se solnicí byl především zápasem petra smutného, který v 58. minutě vstřelil třetí rozhodující gól
branky a nahrávky: 44" petera (), 56" smutný (petera), 58" smutný (petera)
vítězné foto

11. kolo
29. 1. 2004 16:00
hc kaloň - hc bílý újezd 1:8 (0:2,0:1,1:5)
začátek zápasu se nám nadmíru vydařil, když jsme uz v 5. minutě vedli po gólech jirouda a arnošta z. ml. 2:0, pak jsme trochu polevili a soupeř se stále více dostával k naší brance, kde však veškeré šance likvidoval skělý vošlajer, v průběhu druhé třetiny začlo sněžit na hře to bylo trochu znát, výhodou pro nás bylo, že bránkář kaloně po střelách od modré hodně vyrážel puky před sebe a my jsme mohli dorážet, takto padl i třetí a čtvrtý gól z hole v. city, po druhé třetině se na pokyn rozhodčího musel z ledové plochy pomocí rolby odstranit nepříjemný sníh, třetí třetina již celá patřila nám, když jsme v ní nastříleli odevzdanému kaloni úctyhodných 5 branek a o zápase bylo definitivně rozhodnuto, jen škoda, že brankář neudžel čisté konto, když mu ke konci zápasu propadla za jeho záda soupeřova střela od modré
branky a nahrávky: 3" jiroud (smutný), 5" arnošt z. ml. (smutný, jiroud), 34" cita v. (), 42" cita v. (), 44" arnošt z. ml. (), 44" pilc a. (smutný), 48" smutný (pilc t.), 53" cita j. (smutný)

10. kolo
22. 1. 2004 18:45
hc častolovice - hc bílý újezd 5:7 (1:3,2:3,2:1)
měli jsme raketový nástup a v 10. minutě jsme vedli 3:0. Pak 4:1, 4:2, 5:3, 6:3, 6:4 a nakonec 6:5, pojistkový gól střelil pavel petera při hře soupeře bez brankáře, první dvě třetiny jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě jsme si udělali minimální brankový náskok, poslední tředinu jsme se však začali bát o výsledek, čehož soupeř využil dvěma brankami a to ještě promarnil několik gólových šancí, v proměňování gólových příležitostí soupeři sekundoval i petr smutný, který neproměnil tři vyložené brankové šance, které však při konečném dvoubodovém zisku nijak nevadí
branky a nahrávky: pilc t. (cita v.), arnošt z. ml. (švorc), arnošt z. ml. (arnošt p.), arnošt z. st. (), pilc a.(), mervart (petera), petera (arnošt z. ml.)

9. kolo
13. 1. 2004 18:45
hc gladiators - hc bílý újezd ???
zápas byl z důvodů špatného počasí odložen na 26. února 2004, začátek utkání 15.45 hod.

8. kolo
8. 1. 2004 18:45
ihc kvasiny - hc bílý újezd 4:5 (0:2,3:3,1:0)
začátek utkání a celá jeho první polovina se vetšinou odehrávala před brankou soupeře, v této části hry jsme získali rozhodující náskok po brankách petery, city a mervarta, promarnili jsme však i vyložené šance, např. když krásnou přihrávkou do samostatného nájezdu uvolnil arnošt z. st. smutného, ale ten vyloženou šanci promarnil a trefil pouze tyč soupeřovy branky, druhou půli měl soupeř mírnou převahu, která vyvrcholila v 60. minutě za stavu 4:5 neúspěšnou hrou bez brankáře. celý zápas byl v duchu bojovného výkonu našeho mužstva a vydatné podpory diváků z bílého újezda, mužstvo podržel mimojiné spolehlivý výkon brankáře ládi vošlajera, hattrickem se blískl mervart.
branky a nahrávky: 12" petera (arnošt z. st.), 14" mervart (arnošt p.), 21" cita v. (), 25" mervart (smutný), 31" mervart (petera)

7. kolo
23. 12. 2003 16:00
hc bílý újezd - hc rychnov 4:13 (0:5,2:5,2:3)
zápas dalšího favorita na prvenství v RHL s naším týmem měl pro nás až drastický nástup, když jsme hned v začátku utkání inkasovali dva góly a nezadržitelný rychnov nám do poloviny utkání nadělil úctyhodných 10 gólů, do kabin se nám tedy za stavu 10:0 nešlo lehce, po přestávce se ale obraz hry radikálně změnil, zlepšili jsme bruslení a napadání soupeře a padli i první branky, druhou polovinu zápasu jsme vyhráli 4:3!!! celkové skóre 13:4 je však hrozivé...
branky a nahrávky: 30" petera (arnošt z. ml.), 35" petera (smutný), 48" arnošt z. ml. (petera), 52" švorc (arnošt z. ml.),

6. kolo
18. 12. 2003 16:00
hc bílý újezd - hc sibiř 5:1 (1:0,1:1,3:0)
zdánlivě jednoznačný zápas, ale po našem prvním gólu soupeř vyrovnal a dvě třetiny zápasu držel remízu 1:1, poté jsme však začali proměňovat šance a zápas jsme dovedli do úspěšného konce
branky a nahrávky: 14" dohnal (švorc), 34" arnošt z. st. (cita j.), 49" švorc (petera), 52" cita v. (arnošt z. ml.), 56" pilc t. (rygr, cita j.)

5. kolo
9. 12. 2003
hc bílý újezd - hc solnice 1:10 (1:3,0:4,0:3)
zápas favorita na první místo v RHL s našim týmem byl jednoznačnou záležitostí
branky a nahrávky: petera (pilc a.)

4. kolo
4. 12. 2003 16:00
hc bílý újezd - hc kaloň 3:8 (0:1,0:1,3:6)
po našich hrubých chybách po kterých jsme inkasovali laciné branky, jsme vyrovnaný zápas prohráli
jinak utkání bylo velice vyhecované, ve kterém se spíše objevovali nehokejové souboje, slovní napadání a osobní útoky (p. šeda: " ... že jsme sem do ty ligy ten újezd vůbec přibrali...")
závěrečná hádka "trenéra" kaloňe s hlavním rozhodčím hovoří za vše...
branky a nahrávky: petera (arnošt z. ml.), cita v. (rygr), rygr (smutný)

3. kolo
27. 11. 2003 18:45
hc bílý újezd - hc častolovice 2:4 (0:1,1:1,1:2)
divácky atraktivní utkání s vyrovnaným průběhem, ke konci zápasu však soupeř za stavu 2:3 přidal čtvrtý gól a bylo rozhodnuto
branky a nahrávky: švorc (pilc a.), smutný (arnošt z. st.)

2. kolo
18. 11. 2003 18:45
hc bílý újezd - hc gladiators 0:6 (0:3,0:1,0:2)
jednoznačné utkání
branky a nahrávky:

1. kolo
13. 11. 2003 18:45
hc bílý újezd - ihc kvasiny 3:4 (0:3,1:0,2:1)
velice smolné utkání na začátek sezóny, po laciných brankách inkasovaných v první třetině jsme už jen těžko dotahovali soupeřův náskok
branky a nahrávky: arnošt z. ml. (arnošt z. st), cita v. (pilc t.), pilc a. (smutný)

11. 11. 2003
hc rychnov - hc sibiř 9 : 0 (1:0,3:0,5:0)
hc kaloň - hc častolovice 4 : 4 (0:1,3:1,1:2)

13. 11. 2003
hc gladiators - hc solnice 3 : 7 (3:2,0:3,0:2)
hc bílý újezd - ihc kvasiny 3 : 4 (0:3,1:0,2:1)
2. kolo
18. 11. 2003
hc solnice - hc častolovice 16 : 3 (3:2,6:0,7:1)
hc bílý újezd - hc gladiators 0 : 6 (0:3,0:1,0:2)

20. 11. 2003
hc kaloň - hc sibiř 10 : 2 (5:0,3:1,2:1)
hc rychnov - ihc kvasiny 7 : 1 (2:1,1:0,4:0)
3. kolo
25. 11. 2003
hc sibiř - ihc kvasiny 2 : 3 (1:1,1:1,0:1)
hc solnice - hc kaloň 9 : 2 (0:1,3:1,6:0)

27. 11. 2003
hc rychnov - hc gladiators 2 : 2 (0:0,0:1,2:1)
hc bílý újezd - hc častolovice 2 : 4 (0:1,1:1,1:2)
4. kolo
2. 12. 2003
ihc kvasiny - hc gladiators 1 : 5 (1:2,0:1,0:2)
hc rychnov - hc častolovice 12 : 2 (2:2,5:0,5:0)

4. 12. 2003
hc bílý újezd - hc kaloň 3 : 8 (0:1,0:1,3:6)
hc solnice - hc sibiř 10 : 2 (3:1,7:0,0:1)
5. kolo
9. 12. 2003
hc bílý újezd - hc solnice 1 : 10 (1:3,0:4,0:3)
hc rychnov - hc kaloň 7 : 2 (3:1,2:1,2:0)

11. 12. 2003
hc častolovice - ihc kvasiny 4 : 7 (0:4,2:0,2:3)
hc sibiř - hc gladiators 1 : 5 (0:2,0:2,1:1)
6. kolo
16. 12. 2003
hc rychnov - hc solnice 2 : 4 (1:0,0:2,1:2)
ihc kvasiny - hc kaloň 14 : 1 (5:0,3:1,6:0)

18. 12. 2003
hc bílý újezd - hc sibiř 5 : 1 (1:0,1:1,3:0)
hc gladiators - hc častolovice 9 : 2 (4:1,3:0,2:1)
7. kolo
23. 12. 2003
hc rychnov - hc bílý újezd 13 : 4 (5:0,5:1,3:2)
hc kaloň - hc gladiators 2 : 5 (0:0,1:2,1:3)

30. 12. 2003
hc solnice - ihc kvasiny 7 : 3 (3:0,2:2,2:1)
hc sibiř - hc častolovice 1 : 5 (0:1,1:0,0:4)
8. kolo
6. 1. 2004
hc rychnov - hc sibiř 5 : 0 (0:0,4:0,1:0)
hc kaloň - ihc častolovice 5 : 5 (1:1,3:4,1:0)

8. 1. 2004
hc gladiators - hc solnice 2 : 3 (1:1,1:1,0:1)
hc bílý újezd - ihc kvasiny 5 : 4 (2:0,3:3,0:1)
9. kolo
13. 1. 2004 odloženo
hc solnice - hc častolovice 4 : 2 (0:1,2:1,2:0)
hc bílý újezd - hc gladiators 2 : 4 (0:2,1:2,1:0)

15. 1. 2004
hc kaloň - hc sibiř 4 : 3 (0:2,2:1,2:0)
hc rychnov - ihc kvasiny 5 : 6 (0:2,4:2,1:2)
10. kolo
20. 1. 2004
hc rychnov - hc gladiators 2 : 5 (1:1,1:2,0:2)
hc solnice - hc kaloň 3 : 0 (2:0,1:0,:) přerušeno pro sníh, uznán výsledek 3 : 0