Fotbal na hřišti v Bílém Újezdě

2013

20. 7. 2013
   TURNAJ V MALÉ KOPANÉ - DEVÁTÝ ROČNÍK

Shrnutí výsledků: celková tabulka, soupisky a góly, celkové výsledky

Fotogalerie:
2012

28. 7. 2012
   TURNAJ V MALÉ KOPANÉ - OSMÝ ROČNÍK

Další akcí újezdeckého sportovního léta, tentokrát za velmi teplého počasí, byl osmý ročník "Turnaje v malé kopané".
Oblíbený turnaj se uskutečnil v sobotu 28. července. Po absenci loňského vítěze Captain Morgana z Dobrušky los určil k nasazeným Lampárdům ve skupině "A" mužstva: Ledečáky "A", Skalku, Újezdecký balet a Brocnou. Ve skupině "B" k nasazené ACS Grupě Alkoholicne pak soupeře: Jolly Joker, Zbohatlíky, Krásné a nezkrotné a Ledečáky "B".
Postupovými podmínkami, kdy první dva z každé skupiny jdou do semifinále, se nejlépe vyrovnali ve skupině "A" Újezdecký balet a Lampárdi. Ve skupině "B" týmy Jolly Joker a Krásní a nezkrotní.
První semifinále hrané mezi baleťáky z Újezda a mužstvem Krásných a nezkrotných vyhráli těsně nezkrotní mlaďáci 1:0.
Druhé semifinále lépe začali Lampárdi, kteří vedli nad Jolly Jokrem už 2:0. Soupeř však zlepšenou hrou v útoku ztrátu dohnal a nakonec těsně výsledkem 3:2 postoupil do finále a odsunul loňského finalistu k zápasu o 3. - 4. místo.
V malém finále pak po dohodě soupeřů došlo pouze na pokutové kopy. Sedm exekutorů z každého týmu pak mělo rozhodnout o umístění na 3. a 4. místě. Lépe se této loterie zhostili Lampárdi, kteří zvítězili 4:3 a obsadili tak třetí místo v turnaji.
Ve vyrovnaném finálovém boji se Jolly Joker a Krásní a nezkrotní rozešli v normálním hracím čase s výsledkem 1:1 a tak vítěze turnaje musel určit penaltový rozstřel. V něm měli více štěstí Krásní a nezkrotní, kteří zvítězili 4:3 a tím obsadili první místo v turnaji. Velezkušený tým Jolly Joker byl druhý.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Jiří Schod (Újezdecký balet) se 7 góly. Zápasy s přehledem řídili rozhodčí Jaroslav Knapek a František Jehlička.
Hokejový klub Bílý Újezd jako pořadatel turnaje děkuje všem mužstvům za jejich účast. Dík patří i Obci Bílý Újezd jako hlavnímu sponzorovi akce.

Shrnutí výsledků: skupina A, skupina B, finále, soupisky a góly, celkové výsledky

Fotogalerie:
2011

23. 7. 2011
   TURNAJ V MALÉ KOPANÉ - SEDMÝ ROČNÍK

Tentokrát za příjemného fotbalového počasí se uskutečnil 23. července sedmý ročník "Turnaje v malé kopané". Po absenci loňských finalistů (Hujeři z Borohrádku a Čoginovy děti z Černíkovic) los určil soupeře následovně. Ve skupině "A" se střetli: Dream team, Lomáci, Nic moc team, Lesy Janeček a ACS Grupa Alkoholiczna. Ve skupině "B" nováček z Libereckého kraje Grupa Loosers, Captain Morgan, mužstvo složené z hráčů Dobrušky, Újezdecký balet, tradiční účastník Lampárdi a Zbohatlíci.
Postupovými podmínkami, kdy první dva z každé skupiny jdou do semifinále, se nejlépe vyrovnali ve skupině "A" ACS Grupa Alkoholiczna a Dream team. Ve skupině "B" favorit turnaje Captain Morgan a Lampárdi.
První semifinále hrané mezi Morgany a mladými nadějemi z Dream teamu nedali prvně jmenovaní mladíkům šanci a přesvědčivě zvítězili 6:2.
Druhé semifinále bylo obrannou šachovou partií. Obrana převyšovala útok a gólových šancí bylo poskrovnu. Lampárdi se ujali vedení, ale zvýšený tlak ACS Grupy donutil soupeře k chybě, kterou zaplatil vyrovnávajícím gólem. Nerozhodný výsledek se do konce zápasu nezměnil a ke slovu přišel penaltový rozstřel. V něm byli úspěšnější Lampárdi a pokořili Grupu 3:0. Tím ji odsunuly k zápasu o 3. - 4. místo.
V malém finále ACS Grupa pokračovala ve vyrovnaném boji s Dream teamem a konečný výsledek 2:2 pak donutil oba soupeře k penaltovému klání. ACS Grupa pak poučena po nezdaru v semifinále si dala záležet a mladíky na penalty udolala. Vítěz tohoto zápasu si tak proti loňskému výsledku o jedno místo polepšil.
Ve finálovém boji se favorit turnaje Captain Morgan utkal s překvapením turnaje, mužstvem Lampárdů. Úvod dobře vyšel Morganům, kteří si udělali dvoubrankový náskok. Lampárdi pak snížili na rozdíl jedné branky, ale to bylo vše, co zkušený tým z Dobrušky soupeři dovolil a tím obsadil první místo v turnaji.
Nejlepším střelcem turnaje se stal přesvědčivě Aleš Hašek (Captain Morgan) se 16 góly. Zápasy s přehledem soudcovali rozhodčí Jaroslav Knapek a Radek Jehlička.
Hokejový klub Bílý Újezd jako pořadatel turnaje děkuje všem mužstvům za jejich účast. Nutno ocenit jejich sportovní výkony a korektní chování. Dík patří i Obci Bílý Újezd jako hlavnímu sponzorovi akce.

Shrnutí výsledků: skupina A, skupina B, soupisky a góly, celkové výsledky

Fotogalerie:
2010

24. 7. 2010
   TURNAJ V MALÉ KOPANÉ - ŠESTÝ ROČNÍK

Opět za přeháňkového počasí se uskutečnil 24.července šestý ročník "Turnaje v malé kopané".
Po nasazení loňských finalistů do čela skupin "A" i "B" jim pak los určil soupeře následovně. Ve skupině "A" se střetli: nasazený tým Hujerů z Borohrádku, tradiční účastník Lampárdi, Šneci z Kostelce, ACS Grupa Alkoholiczna a Lesy Janeček.
Ve skupině "B" pak nasazený tým Újezdeckého baletu, Čoginovy děti, nováček turnaje Zbohatlíci, Dream team a Žolík bar Rychnov.
Postupovými podmínkami, kdy první dva z každé skupiny jdou do semifinále, se nejlépe vyrovnali ve skupině "A" Hujeři a ACS Grupa. Ve skupině "B" pak Čoginovy děti a Újezdecký balet.
První semifinále hrané mezi Hujery a Újezdeckým baletem (finalisté z roku 2009) dobře dopadlo pro prvně jmenované. Hujeři lépe začali. V úvodu zápasu si vytvořili dostatečný brankový náskok, který pak pohodlně udrželi až do konce. Výsledek 6:3 Hujerům zajistil finále.
Druhé semifinále pak bylo jednoznačnou záležitostí Čoginových dětí, které nastřílely ACS Grupě 7 gólů a tím ji odsunuly k zápasu o 3. - 4. místo.
V malém finále ACS Grupa pokračovala ve mdlém výkonu a tím usnadnila Újezdeckému baletu snadné vítězství v poměru 4:0. ACS Grupa tak obhájila loňské čtvrté místo. Újezďáci pak své druhé loňské, vyměnili za třetí.
Ve finálovém boji se loňský vítězný tým Hujerů utkal s překvapením turnaje, mužstvem Čoginových dětí. Úvod nadmíru dobře vyšel Čoginům, kteří si udělali dvoubrankový náskok. Hujeři pak museli neustále dotahovat. V dramaticky vyrovnaném zápasu pak rozhodla dravost Čoginových dětí, které těsné jednobrankové vedení nakonec uhájily a tím obsadily první místo v turnaji. To jim přineslo jako hlavní cenu sud piva a pohár věnovaný Obcí Bílý Újezd.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Petr Krob (Újezdecký balet), který v celém turnaji vstřelil 10 golů, druhý Martin Moravec (Hujeři) s 9 góly a třetí Pavel Matějus (Hujeři) s Radkem Csontošem (Čogin. děti) oba s 8 góly.
Zápasy s přehledem soudcoval rozhodčí Radek Jehlička. Nejmladšími aktivními hráči byli David Malý a Lukáš Sazima z mužstva Hujerů. Nejmenším průměrným věkem vévodil Dream team.

Pořadatelé děkují za účast všem mužstvům, za jejich sportovní výkony a korektní chování. Divákům pak za přízeň, aktivní a slušné fandění.

Shrnutí výsledků: skupina A, skupina B, finále, soupisky a góly, celkové výsledky

Pravidla hry: pravidla

Fotogalerie:
2009

25. 7. 2009
   TURNAJ V MALÉ KOPANÉ - PÁTÝ ROČNÍK

Za nepříliš příznivého počasí, kdy průtrž mračen střídalo slunečné počasí se 25. července uskutečnil již pátý ročník "Turnaje v malé kopané". Po nasazení loňských finalistů do čela skupin "A" i "B" jim pak los určil soupeře následovně. Ve skupině "A" se střetly: nasazený tým Hujerů z Borohrádku, Lesy Janeček, Nic moc team, Šneci Kostelec a AC Roudnička. Ve skupině "B" pak nasazený tým ACS Grupa Alkoholiczna (směska alkoholiků z Újezda, Prahy a Liberce), Újezdecký balet, Dream team, Lampárdi, FC Real Zábřeh. První týmy z obou skupin se pak utkaly o 1. a 2. místo. Druzí pak o celkové 3. a 4. místo. Po dramatických bojích z prvních míst postoupili do finále Hujeři s Újezdeckým Baletem, z druhých pak AC Roudnička a ACS Grupa Alkoholiczna. V malém finále lépe začala Roudnička, která vedla 1:0. Po vyrovnání soupeře však za kratší konec provazu tahala ACS Grupa, která se ujala vedení 2:1. Závěr vyšel lépe hráčům Roudničky, kteří vyrovnali a vynutili si penaltový rozstřel o 3. místo v turnaji. Stoprocentní úspěšnost střelců Roudničky slavila úspěch, díky které nad svým soupeřem vyhráli v penaltovém souboji 4:2. ACS Grupa tak po loňském druhém místě brala pouze "bramborovou medaili". V očekávaném finále se favorizovaní Hujeři utkali s narychlo sestaveným domácím týmem Újezdeckého baletu. Za nepříliš fotbalu přejících klimatických podmínek, dramaticky vyrovnaný zápas přinesl rozuzlení až v samém závěru. Necelých 20 s před koncem zápasu Hujeři využili chybu v rozehrávce a rozhodli tak jediným gólem finále ve svůj prospěch. Již celkově čtvrté vítězství Hujerů v trvání turnaje jim přineslo jako hlavní cenu sud piva a pohár věnovaný Obcí Bílý Újezd. Nejlepším střelcem turnaje se stal Mirek Maruscák (AC Roudnička), který v základní části turnaje vstřelil 13 golů, druhý Martin Fryml (Nic moc team) s 10 góly a třetí David Matějus (Hujeři) s 9 góly. Zápasy s přehledem soudcovali rozhodčí František Jehlička a Radek Jehlička. Nejmladším aktivním hráčem byl Adam Smola z mužstva Lampárdů, autor tří gólů. Nejmenším průměrným věkem vévodil Dream team.
Pořadatelé děkují za účast všem mužstvům, za jejich sportovní výkony a korektní chování i v extrémních podmínkách. Divákům pak za přízeň, aktivní a slušné fandění.

Shrnutí výsledků: skupina A, skupina B, finále, soupisky a góly, celkové výsledky

Pravidla hry: pravidla

Fotogalerie:
2008

26. 7. 2008
   TURNAJ V MALÉ KOPANÉ - ČTVRTÝ ROČNÍK

Reportáž se připravuje

Celkové umístění:
1. HUJEŘI
2. ACS GRUPA ALKOHOLICZNA
3. LOMÁCI
4. ÚJEZDECKÝ BALET
5. SK DOBRÉ
6. SCHOD TEAM
7. LAMPÁRDI
8. LESY JANEČEK
Umístění na 5 - 8. místě určily zápasy ve skupinách.

Pořadatelé děkují za účast všem mužstvům a za jejich sportovní výkony, divákům pak za přízeň, velkou návštěvnost, aktivní a slušné fandění.

shrnutí výsledků: skupina A, skupina B, finále, soupisky a góly, celkové výsledky

Fotogalerie:


2007

28. 7. 2007
   TURNAJ V MALÉ KOPANÉ - TŘETÍ ROČNÍK

Již třetí ročník turnaje v malé kopané se uskutečnil 28. července. Los rozdělil osm zúčasněných mužstev do dvou skupin, každá se čtyřmi účastníky. Ve skupině „A" se střetli týmy: SK Dobré, Skalka Újezdecký balet a Schod tým. Ve skupině „B" soupeřili: Technoline Liberec, Lampárdi Náchod, Hujeři a na poslední chvíli sestavený tým Seniorů. Ze skupiny „A" postoupili do semifinále SK Dobré a Schod team, za skupiny „B" Hujeři a Senioři. První semifinálový zápas mezi SK Dobré a Seniorama, skončil v normálním čase remízou 2:2. Na řadu přišel penaltový rozstřel ve kterém byli úspěšnější Senioři a tím se stali prvními finalisty. Druhé semifinále mezi Hujerama a Schod teamem se stalo jasnou kořistí Hujerů, kteří zvítězili rozdílem 8:1. Poražení semifinalisté SK Dobré a Schod Team tak měli možnost opakovat zápas ze skupiny s tím rozdílem, že nyní šlo o celkové třetí místo v turnaji. Hoši z Dobrého neponechali nic náhodě a přesvědčivě vyhráli 5:1. V očekávaném finále favorizovaní Hujeři (loňští vítězové) nastoupili proti Seniorům. Takticky vyspělí Senioři v úvodu zápasu překvapili nebezpečného soupeře a ujali se vedení. Svůj náskok pak zvýšili dokonce na 2:0 a 3:1. Ke konci zápasu Hujeři zvyšovali tlak na soupeřovu branku a tu nakonec pokořili a dvěma góly srovnali stav na 3:3. O vítězi turnaje rozhodl penaltový rozstřel, ve kterém lépe uspěli zkušení Senioři. Po loňském úspěchu Hujerů, je jejich letošní druhé místo zklamáním. Nejlepším střelcem turnaje byli Daniel Svoboda a Martin Friml oba z mužstva SK Dobré, kteří shodně vsítili 8 branek, následoval Pavel Petera (Senioři) se 7 góly a Jan Dostál (Senioři) se 6 góly. Zápasy s přehledem soudcovali delegovaní rozhodčí František Jehlička a Josef Malý, kteří nemuseli řešit složité situace díky ukázněným divákům a slušně hrajícím mužstvům. Za zmínku stojí i účast ženy, Andrei Sazimové v mužstvu Hujerů, která se zúčastnila již druhého ročníku a pomohla svému mužstvu vstřelením 1 gólu do branky soupeře.

Celkové umístění:
1. Senioři
2. Hujeři
3. SK Dobré
4. Schod tým
5. Technoline
6. Skalka
7. Lampárdi
8. Újezdecký balet
Umístění na 5 - 8. místě určily zápasy ve skupinách.

Pořadatelé děkují za účast všem mužstvům a za jejich sportovní výkony, divákům pak za přízeň, velkou návštěvnost, aktivní a slušné fandění.

shrnutí výsledků: skupina A, skupina B, finále, soupisky a góly, celkové výsledky

Fotogalerie:

P0101018.jpg
P1010166.jpg
P1010168.jpg
P1010177.jpg
P0101018.jpg
P1010166.jpg
P1010168.jpg
P1010177.jpg
P0101018.jpg
P1010166.jpg
P1010168.jpg
P1010177.jpg
P0101018.jpg
P1010166.jpg
P1010168.jpg
P1010177.jpg
P0101018.jpg
P1010166.jpg
P1010168.jpg
P1010177.jpg
P0101018.jpg
P1010166.jpg
P1010168.jpg
P1010177.jpg
P0101018.jpg
P1010166.jpg
P1010168.jpg
P1010177.jpg
P0101018.jpg
P1010166.jpg2006

22.7.2006
   TURNAJ V MALÉ KOPANÉ - DRUHÝ ROČNÍK

Pro vyznavače fotbalu se 22. července uskutečnil turnaj v malé kopané. Los určil výběr deseti zúčasněných mužstev do dvou skupin, každá s pěti účastníky. Ve skupině „A" se střetli týmy: KNS Hroška, SK Dobré, Technoline Liberec, Lampárdi Náchod, Skalka. Ve skupině „B" soupeřili: Schod tým, Bamboocha, Hujeři, Čoginovy děti, Újezdecký balet. První z obou skupin se pak utkali o 1 a 2 místo. Druzí pak o celkové 3 a 4 místo. Z prvních míst postoupili do finále Hujeři a Skalka a z druhých pak SK Dobré a Újezdecký balet. V malém finále pak přesvědčivě Újezdecký balet přehrál SK Dobré 6:2 a obsadil tak celkově třetí místo. SK Dobré pak muselo brát pouze „bramborovou medaili". V očekávaném finále favorizovaní Hujeři nedali šanci Skalce a jasně zvítězili 5:0. Nejlepším střelcem turnaje byl Petr Krob (Újezdecký Balet) se 13 (!) góly, druhý Jan Matějus (Hujeři) s 9 góly a třetí Libor Přibyl se 7 góly (Újezdecký Balet). Zápasy s přehledem soudcovali delegovaní rozhodčí František Jehlička a Josef Malý.
Za zmínku stojí i účast ženy, Andrei Sazimové v mužstvu Hujerů, která aktivně pomohla svému mužstvu k celkovému vítězství vstřelením 1 gólu do branky soupeře.

Celkové umístění:
1. Hujeři
2. Skalka
3. Újezdecký balet
4. SK Dobré
5. Bamboocha
6. Schod tým
7. Technoline
8. KNS Hroška
9. Lampárdi
10. Čoginovy děti
Umístění na 5 - 10. místě určily zápasy ve skupinách.

Pořadatelé děkují za účast všem mužstvům, za jejich sportovní výkony v extrémních tepelných podmínkách, divákům pak za přízeň, velkou návštěvnost, aktivní a slušné fandění.

Tabulky základních skupin najdete zde. (pdf, 55 kB)
Soupisky a počet gólů hráčů jednotlivých týmů z průběhu najdete zde. (pdf, 26 kB)

Fotogalerie:

P1010944.jpg
P1010980.jpg
P1010974.jpg
P1010995.jpg
P1010991.jpg
P1011012.jpg
P1010998.jpg
P1011018.jpg
P1010963.jpg
P1010952.jpg
Dobre1.jpg
Hujeri_1.jpg
KNS_hros.jpg
Lampardi_1.jpg
Schod_t1.jpg
Skalka_1.jpg
Technoliine.jpg
BAMBOOCHA.jpg
COG_det1.jpg
UJ_balet1.jpg
Pohary.jpg